השוואת מחירי הסעות
הוסף למועדפים
מזג האוויר
פרסום

טיפים למזמין הסעה

מחיר הנסיעה הם פונקציה של שעות העומס של חברות ההסעה – שעות הלחץ של חברות ההסעה  בימי החול הינם בבוקר מ 07:00 בבוקר ועד 08:30  ובצהרים מ 12:30-14:30 לערך, שעות אלו הם שעות האיסוף והפיזור הנהוגות בבתי ספר ועל כן הזמנת נסיעה בשעות אלו ציפוייה להיתקל בחוסר יכולת מצד חברות ההסעים לבצע את הנסיעה או בהצעת מחיר גבוהה ביחס לשעות או מועדים אחרים לכן >

 • ציינו תמיד את כמות האנשים לנסיעה – לדוגמה לפני שאתם קובעים שאתם צריכים אוטובוס ציינו את כמות הנוסעים לדוגמא אם ישנם 35 נוסעים בנסיעה יש רכב מסוג מידיבוס שיכול לבצע את הנסיעה ובכך לחסוך לכם את מחיר האוטובוס , כמו כן לעיתים , וזאת ע"פ אופי ההסעה ניתן לבקש שני רכבים של 25 נוסעים במקום אוטובוס או כל קומבינציה אחרת של סוגי רכבים שונים – הדבר עשוי להוזיל את הנסיעה בצורה משמעותית .
 • סוג הרכב וכמות הנוסעים – תוודאו תמיד למה מתכוונים כאשר אומרים לכם ששולחים לכם לדוגמא רכב מסוג  "14 מקומות" – לעיתים מדובר על 13 מקומות +הנהג...
 • שקט נפשי ובטיחות – כל רכב חברת הסעים חייב ברישיון הפעלה וכן בטסט , ביטוח ב"בדק חודשי" (בדק חודי מבוצע ע"י קצין הבטיחות של החברה , כמו כן יש עוד מספר בדיקות בהם מחוייב הרכב )ניתן לבקש שישלחו לכם בפקס\מייל את האישורים לרכב הספציפי שמסיע אתכם.
 • הרכב – אם יש לכם צרכים מיוחדים ציינו אותם מבעוד מועד – נסיעה בכביש 6 ,מיקרופון ברכב , DVD , גישה לאנשים עם מוגבלויות ועוד  , בנוסף בקשו לדעת את שנת ייצור הרכב – תתפלאו לגלות איך נראה אוטובוס עם 10 שנות וותק על הכביש לעומת אוטובוס חדש – דרשו תמיד את ההכי חדש.
 • הנהג- נשמע שולי אבל יש חשיבות לנהג ואופיו – אדיבות , וותק על הכביש , כמה שנים עובד באותה החברה , חשוב לנסות "ולהתאים" את הנהג לנוסעים – נהג דתי לדתיים – נהג בוגר יותר למבוגרים וכו' .
 • אישור ההזמנה – חשוב להתקשר יום לפני ביצוע הנסיעה לוודא את קיומה ואת מועדה – לקבל את הטלפון של הנהג הספציפי שמבצע את הנסיעה , בנוסף את הטלפון של איש הקשר בחברה – לרוב סדרן לילה.
 • אם ניתן תכננו את הנסיעה בשעות מוקדמות \מאוחרות משעות הלחץ של חברות ההסעים – הדבר יחסוך גם במחיר ההסעה וגם ביכולת של החברת ההסעה לעמוד בזמן...

 • באופן כללי
  חברות הסעים זוכות לעשרות פניות של אנשים\לקוחות פרטיים כמוכם, אחוז הלקוחות שמזמינים בפועל נסיעה הוא קטן ביחס לכמות המתעניינים לכן לרוב אין לראות בחוסר סבלנותו של נותן ההצעה דבר המעיד על חווית הנסיעה הצפויה , מבחינת חברות ההסעים הנסיעות המזדמנות – אותן נסיעות לארועים,  טיולים , מסיבות ועוד הן מבחינת "כסף נקי" – מדובר לרוב על נסיעות שהן אחרי שעות העומס , הנהג והרכב פנויים לביצוע הנסיעה וזה למעשה "השמנת" של ההכנסות שלהן .
  לרוב אין חוקיות לגבי המחיר , יכול להיות ששני אנשים שונים מאותה חברת הסעות ייתנו הצעות מחיר שונות ,בנוסף ההבדלים במחירים בין חברות שונות יכול להיות משמעותיי ביותר , מסיבות אובייקטיביות של אותן חברות , לכן תפקידו של אתר זה לסייע בידכם לבצע השוואת מחירים מהירה וגורפת  מול חברות רציניות בעלות שם וותק בענף. נסיעה טובה ובטוחה ....