השוואת מחירי הסעות
הוסף למועדפים
מזג האוויר
פרסום

סוגי רכבים

  • טרנזיט: טנדר או ואן להסעת נוסעים שמספר מושביו הינו עד 10 מקומות.
  • מיקרובוס: טנדר או ואן להסעת נוסעים שמספר מושביו הינו עד 16 מקומות.
  • מיניבוס: כלי רכב להסעת נוסעים שמספר מושביו הינו עד 20 מקומות.
  • מידיבוס: כלי רכב להסעת נוסעים שמספר מושביו הינו עד 37 מקומות.
  • אוטובוס: כלי רכב להסעת נוסעים שמספר מושביו הינו עד 56 מקומות (כולל כיסא מדריך במידה ויש)

ברמת תיירות- אוטובוס יהיה לרוב ברמת גימור גבוהה מאד, כסאות נוחים המשמשים נוסעים למרחקים ארוכים. אוטובוסים מסוג זה יכולים להתאים לאנשים שמעוניינים לנסוע בנוחות אל האירוע שלהם או לטיולי משפחות המחפשים הנאה ורוגע בנסיעה שלהם. אוטובוס זה הוא בדרך כלל עד 53 מושבים.
להסעת תלמידים משמשים על מנת להסיע קבוצות אנשים אשר אינם מעוניינים לשים דגש על איכות פנים האוטובוס, לרוב אלו אוטובוסים ישנים ומיועדים להסעות קבועות של כמויות עובדים גדולות או הסעות ילדים לטווחים קצרים.
המיניבוס הוא כלי תחבורה קטן וקומפקטי הרבה יותר מאוטובוס. בשל תכונתו זו המיניבוס הוא כלי תחבורה אידיאלי לנסיעה עירונית. את המיניבוס קל יותר לתמרן ברחובות צרים ובסמטאות קטנות. כמו כן המיניבוס אינו דורש מקום חנייה גדול כמו אוטובוס רגיל, ניתן להחנות אותו כמעט בכל מקום ולתמרן איתו גם במגרשי חנייה קטנים. הודות לכך המיניבוס הוא פתרון אידיאלי לסיורים וטיולים בתוך ערים, ומכיל כמות ממוצעת של מקומות ישיבה.
אף על פי מידותיו הקטנות, הישיבה במיניבוס אינה צפופה, אלא מרווחת ונעימה. בנוסף, אופן הישיבה מאפשר לכל הנוסעים להיות מעורים במתרחש בתוך המיניבוס כולם יכולים לשמוע את כולם, וליהנות מדברי המדריך למשל.
את כל סוגי רכבים המצוינים לעיל ניתן להשיג במרבית חברות ההסעה הקיימות במאגר של אתר השוואת מחירי הסעות.
אנו מאחלים לכם נסיעה טובה ובטוחה!

להשוואת מחירי הסעות לחצו כאן