השוואת מחירי הסעות
הוסף למועדפים
מזג האוויר
פרסום

השוואת מחירי הסעות טיולים

כבר תכננתם טיול לאתר תיירותי יפה או לכמה מקומות ברחבי הארץ, בחרתם מסלול מסודר לטייל בו, כעת כל מה שחסר זה חברת הסעות שתיקח אתכם למסלול המבוקש אתר השוואת מחירי הסעות יעזור לכם לקבל הצעות מחיר משתלמות להסעה המבוקשת לצרכים של הטיול שלכם. בכל טיול, מלבד שימוש בשירות הסעות טיולים ניתן להשתמש במדריך טיולים אשר ידאג לספר לכם לאורך כל הטיולים אודות האזורים, ההיסטוריה של המקומות וכו'. מדריך הטיולים יושב בקדמת האוטובוס ומשתמש במערכת כריזה על מנת להשמיע את דבריו גם לאנשים הנמצאים בסוף האוטובוס. חלק מהטיולים נערכים כסיור בתוך האוטובוס בנסיעה לצד נופים מרהיבים. וסגנון אחר של טיולים מתבצעת נסיעה ממקום אחד לשני כגון נסיעה מבית המלון באילת אל ים המלח. לפעמים לחברות הסעות משתלם להשאיר את הנהג יחד עם המטיילים לאורך כל השהייה באתר התיירות וזאת על מנת לחסוך בדלק ואנרגיות של הנהג.
לשירות הסעות טיולים יש מאפיין קצת שונה משירות הסעות אחר. המטרה של האנשים היא לצאת ממעגל השגרה, אם זה העבודה או הלימודים ולבלות, לנוח וליהנות. לכן, שירותי הסעות מעמידים לרשות התיירים והמטיילים רכבים ברמה גבוהה. הדבר מתבטא ברכבים חדישים בעלי מושבים נוחים, מזגן תקין, תא מטען גדול, מערכת כריזה עובדת ומסך טלוויזיה עם די.וי.די שיכול לשמש להקרנת סרט כאשר מדובר בנסיעה ארוכה. מומלץ לבקש ולוודא שחברת ההסעה אכן יכולה לספק זאת.
לא רק אנשים פרטיים משתמשים בשירות הסעה לטיולים, גם קהל עסקי. עסקים וחברות מוציאים את העובדים שלהם להתרעננות. מדובר בין היתר במפעלים ומוסדות ממשלתיים. הן עובדים במקומות עבודה פרטיים והן עובדי המדינה זוכים לטיולים מאורגנים.
מה מומלץ לוודא כאשר מזמינים שירות הסעות טיולים?

יש לוודא כי מדובר בחברה או עסק חוקי אשר מחזיק ברישיון בתוקף להפעלת הסעות מהאחראי על התעבורה במשרד התחבורה. כדאי גם לוודא כי רכב הסעות עבר בדיקה של קצין בטיחות מוסמך ע"י אגף קציני בטיחות של משרד התחבורה. אם מדובר בהסעות תלמידים לטיול שנתי, הנהג חייב להחזיק בחותמת רשאי להסיע ילדים על גבי רישיונו. מעבר לזה, ניתן להתייחס לוותק, צי רכבים ורמת הפריסה, הזמינות והיחס של השירות. עסק שמחזיק אתר אינטרנט נגיש, מענה טלפוני חם ומספק שירותים לסוכנויות נסיעות ועסקים מוכרים – יכול לתרום למקצועיות. חשובה ההתרשמות שלכם מהשירות. מומלץ ביותר לפתוח מכרז באתר השוואת מחירי הסעות על מנת לקבל את הצעות המחיר הטובות ביותר, לא רק בשביל מחיר משתלם, אלא גם לטובת התרשמות מחברת הסעות הטובה ביותר.

להשוואת מחירי הסעות לחצו כאן