השוואת מחירי הסעות
הוסף למועדפים
מזג האוויר
פרסום

להשוואת מחירי הסעות עובדים

מוסדות, חברות פרטיות, מפעלים וחברות הייטק משתמשים בשירותי הסעות לעובדים מדי יום. לרוב מדובר במקומות עבודה בהם יש עובדים רבים או ששעות העבודה אינן רגילות, חברות המעדיפות להעניק לעובדים את שירות הסעות לעובדים על מנת להבטיח כי העובדים ייהנו משירות שיביא אותם במהירות לעבודה ובצורה מסודרת ויחזיר אותם לבתיהם בסוף יום העבודה, ובכך לחסוך כאב ראש גדול של נסיעה בתחבורה הציבורית, עמידה של שעות בפקקים או בחיפוש אחר חניה ומצד שני יבטיח כי העובד יגיע בצורה טובה ונעימה לעבודה. החוק במדינת ישראל מחייב את המעסיק לדאוג לדרכי ההגעה של העובדים למקום העבודה, כמו גם לשלם את העלויות.
ישנם יתרונות בולטים בפנייה לחברת הסעות מסודרת לצורך קבלת שירותי הסעות. בצורה זו אתם מבטיחים בצורה הטובה ביותר שכל העובדים יתייצבו לעבודה בזמן. כמו כן, ייחסכו מכם איחורים שנובעים כתוצאה מרכב שהתקלקל או תחבורה ציבורית שלא עומדת בלוחות הזמנים. יתרה מזאת, רבים הם מקומות העבודה בישראל אליהם אין גישה של תחבורה ציבורית. מקומות אלו לא יכולים להסתמך על אוטובוס שיביא את העובדים לעבודה. במצבים הללו כדאי לעבוד עם שירותי חברת הסעות.
מה חשוב לבדוק להסעות עובדים ?
הסעות עובדים כוללת לרוב הסעות קבועות הכוללים שעות הסעה ומסלולי הסעה קבועים. בעת הזמנת חברת הסעות מומלץ לוודא כי החברה יכולה לספק את מספר הרכבים בשעות המיועדות. קביעת סוג הרכב הוא בהתאם למספר הנוסעים והיעדים לרוב מדובר ברכבי אוטובוס, מיניבוס או רכבי 10 מקומות.
בעת בחירת חברת הסעות לעובדים חשוב לבדוק מהי החברה אליה אתם מתחברים, לרוב מדובר בחוזה לאורך שנה או יותר לכן חשוב לוודא כי החברה תוכל לספק את השירות המקצועי ביותר, כל איחור או אי הגעה של ההסעה פוגעת הן בעובדים והן במהלך העבודה עצמה. מומלץ מאוד במהלך חיפוש אחר חברת הסעת עובדים לבדוק אם החברה בעלת האישורים הנכונים, הרישיונות להסעת עובדים ופיקוח מטעם משרד התחבורה. כל רכב הסעות חייבת אחת לחודש לעבור בדיקת רכב על ידי קצין בטיחות מוסמך, ולמעשה רכב שאינו עבר את הבדיקה אינו רשאי להסיע נוסעים. חברות המכובדות את עצמן דואגות כי הרכבים יעברו בדיקה זו אחת לחודש.

להשוואת מחירי הסעות לחצו כאן